Умови і Гарантії

Умови і Гарантії. (Online agreement.)

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН vertolit.lviv.ua
Далі наведено умови договору між vertolit.lviv.ua (в подальшому "Підприємство") і покупцем ("Покупець") про купівлю товарів чи послуг, через інтернет сайт підприємства ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари чи послуги, тому перегляньте будь-ласка уважно ці умови перед здійсненням покупок:

1. Вступ.
Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг і інформації наданих через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обмовляє усе, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Інформація для Платежу.
Покупець розуміє і гарантує, що подана ним інформація про кредитну картку правдива, правильна і повна. Оплата товарів і послуг здійснена Покупцем, буде прийнята компанією кредитної картки Покупця і Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів і послуг, а так само вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Покупець повинен бути відповідальним за всі оплати, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно і повідомляти Компанію в межах 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушенні цієї Угоди. Компанія не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму рівну $10,000 США.

3. Авторське Право.
Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені торговельні марки та інше, (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту, заборонене.

4. Редагування, видалення і модифікація.
Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь або всі розділи Сайту по своєму власному розсуду і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації його на Сайті, і відноситися до угод, укладеним після дати публікації.

5. Право відмови.
Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

6. Відшкодування.
Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів і ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.< Br >
7. Обмеження передачі прав іншій особі.
Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами й умовами встановленим Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.

8. Обмежена відповідальність.
НАДАЮТЬСЯ ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАКОЖ ПОСЛУГИ надавані через інші послуги передбачені "ЯК Є" І " ЯК ДОСТУПНО " і всі Гарантії, явні або неявні, зарепечують (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ обмежуючись відмовою від будь-яких неявних ГАРАНТІЙ ТОВАРНОГО І придатності для конкретної мети ). Єдина і ціла максимальна відповідальність Компанії по любою причини перед Покупцем єдина і єдина компенсація по любою причини, БУДЕ ОБМЕЖЕНА сума сплачених КЛІЄНТОМ ДЛЯ НАБУТИХ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ І БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, дилерів або постачальників не відповідальні за любий непрямий, спеціальний, випадковий, або наступний збиток, (включаючи збиток і втрати в бізнесі, зменшення доходу, судові справи, або ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ І ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, що вони базувалися на порушенні контракту, порушенні гарантії, недбалості ( включаючи халатність ), В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ПОПЕРЕДНЬО БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Обмеження збитку викладене вище - фундаментальні елементи основи Угоди між Компанією і Покупцем. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ І послуги не повинні розглядатися без таких обмежень. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ можливий судовий розгляд ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДІ УКРАЇНИ.

9. Використання Інформації.
Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію, на використання по призначенню всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, згідно законам.

10. Інше.
Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковане на vertolit.lviv.ua, і повинно застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні провадитися протягом шести місяців ( 6 ) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинне бути викладено і зрозуміло таким чином, що його смисл однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо кожна з частин цієї Угоди буде визнана неправильна або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність із законом таким чином, щоб відбити вихідні наміри й інтереси обох сторін. Інші частини повинні залишатися в повній силі і дії. У разі, якщо що-небудь пов'язане із Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетним. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.
Продовжити
Швидкий пошук
 
Використовуйте ключові слова для пошуку товару, який Вас цікавить
Розширений пошук
Виробники
Мови
Русский Українська
0 штук
Валюта